Wydawnictwo Wojciech Marzec

Wydawnictwo Wojciech Marzec
ul. Klimczaka 8/35
02-797 Warszawa
tel. kom. 516 065 066
tel. 22 550 15 60

Samorealizacja filmowa

Samorealizacja filmowa
ISBN: 978-83-946643-0-5
Autorzy: Konrad Aksinowicz
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 352
Waga: 559 gramów
Cena: 49,00 PLN

Pewnego  dnia  postanowiłeś,  że  zostaniesz  filmowcem:  reżyserem,  operatorem, scenarzystą. Dziś mija dziesiąta rocznica od tego postanowienia, a Ty wciąż jesteś w tym samym miejscu. Prace filmowe, które dokonałeś w tym czasie, nie zdobyły wymarzonych nagród. Nikt nawet nie pamięta, że istnieją, za wyjątkiem kochanej mamy i starych przyjaciół. Kariera filmowa Twoich kolegów i koleżanek, rozwija się w najlepsze, a Ty siedzisz w domu i oglądasz ten sam, ulubiony film, pytając siebie - Dlaczego nie mogę robić takich filmów, jak ci najlepsi, przecież czuję, że to potrafię. Ta książka ma na celu otworzenie Twojego artystycznego umysłu.

Jest to podróż w głąb  siebie,  by  dotrzeć  i  uwolnić  zamkniętego  artystę,  którym  jesteś.  Ten  artysta czeka w zamknięciu z nadzieją, że go uwolnisz, z wiarą, że zaczniesz działać na nowo i osiągniesz upragniony cel. Jednak bez Twojej pomocy, to się nie stanie. Ta książka Ci w tym pomoże. Książka, zawiera pożyteczne porady, które pomogą Ci w samorealizacji filmowej, którą  możesz  wykonać  sam,  bez  niczyjej  pomocy.  Zrób  to  sam  i  nauczysz  się podejmować  trafne  wybory,  które  przybliżą  cię  do  wymarzonego  celu.  Książka zawiera wypróbowane instrukcje tworzenia każdego planu od pomysłu do realizacji. Nauczy, jak studiować ulubione filmy, w taki sposób, by czerpać z nich jak najwięcej wiedzy,  którą  spożytkujesz  później  na  planie  własnego  filmu.  Przekaże  esencje opracowywania  projektu  filmowego,  scenariusza,  książki  promocyjnej.  Zgłębi procesy  psychologii  i  podejścia  do  współpracowników:  aktorów,  producentów, dystrybutorów  i  przyszłych  pracodawców.  Na  koniec,  pozwoli  Ci  być pełnowymiarową osobą, podejmującą świadome artystyczne wybory w dzisiejszym świecie, zawalonym różnymi kliszami, które błędnie rozumiemy jako inspiracje do dalszych działań. Jesteście gotowi do tej zmiany? Ja już swoją przeszedłem, teraz kolej na Was.

 

Konrad Aksinowicz - Reżyser, scenarzysta, aktor, muzyk, kompozytor, wykładowca, reżyser reklam telewizyjnych, nagradzanych teledysków w tym: „Miał być ślub" (Moniki Brodki), „Asfaltowe łąki" (De Mono), „Krystyno" (Mikromusic). Filmów fabularnych: „Zamiana" (2009), „W Spirali" (2015) prezentowanym na festiwalu w Gdyni (2014) i międzynarodowym festiwalu w Tallinnie (2014), „Powrót do Legolandu" (2018) filmu, który powstanie w 2017 roku na podstawie nagrodzonego scenariusza pod tym samym tytułem na Script Pro 2016, którego jest autorem. Ma własny projekt muzyczny AKX, gdzie śpiewa, komponuje i gra na pianinie. Ma w dorobku dwie płyty: „So Pure" (2014), dzięki której miał okazję zaprezentować się publiczności na Męskim Graniu (2014) i „Legopunk" (2017). Od 2010 roku prowadzi seminarium pt: „Samorealizacja filmowa". Wykładał na seminariach filmowych, między innymi w szkole teledysków i filmów: Fundacji Plaster, Warszawskiej Szkole Filmowej, Interscenario, Script Fiesta i Story Lab Pro. Książka „Samorealizacja filmowa" jest efektem pracy, doświadczeń i licznego zainteresowania seminarium.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. więcej informacji »