Wydawnictwo Wojciech Marzec

Wydawnictwo Wojciech Marzec
ul. Klimczaka 8/35
02-797 Warszawa
tel. kom. 516 065 066
tel. 22 550 15 60

Romans stulecia. Elizabeth Taylor i Richard Burton

Romans stulecia. Elizabeth Taylor i Richard Burton
ISBN: 978-83-931211-2-0
Autorzy: Sam Kashner i Nancy Schoenberger
Tłumaczenie: Barbara Kierzkowska Polewany
Rok wydania: 2011
Liczba stron: 521
Waga: 879 gramów
Cena: 49,00 PLN

„Między mną a Richardem była niesamowita chemia. Nie mogliśmy się sobą nasycić. Nawet gdy paparazzi wisieli na drzewach wokół nas i słyszeliśmy ich kroki na dachu, nawet przy całym tym zamieszaniu, mogliśmy się kochać, grać w Scrabble i wybierać te wszystkie niegrzeczne słówka. Kotku, gdy podniecasz się, grając w Scrabble, to musi być miłość”.

„Uwielbiam kłócić się z Elizabeth, chyba że jest naga…”.

„Mówią, że mamy większe obroty niż jeden niewielki kraj afrykański – przyznał Burton, kręcąc głową z niedowierzaniem”.

„Bardzo pragnę Twego zapachu, Twoich sutków, Twojej małej boskiej skarbonki, Twego okrągłego brzuszka i tej cudownej miękkości wewnętrznej strony Twoich ud, Twej pupci, Twych żądnych pocałunków ust i tego na wpół wrogiego spojrzenia, gdy pławisz się w rozkoszy z Twym małym walijskim ogierem…”.

„E. miała na sobie diadem, koszt – milion dwieście tysięcy dolarów. Licząc pozostałą biżuterię, miała na sobie jakieś półtora miliona dolarów”.

„Żyli głównie w hotelach, rezerwując całe piętra, aby pomieścić swoją świtę oraz dzieci. Często życzyli sobie, aby sprowadzono jedzenie z innego kraju: w Rzymie było to chili, które przylatywało z restauracji Chasen’s w Los Angeles; w Paryżu sprowadzano samolotem kiełbaski wieprzowe z londyńskiego Fortnum & Mason”.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. więcej informacji »